Výmena a vrátenie tovaru

Ak tovar chcete vrátiť alebo vymeniť za iný, máte právo tak urobiť do 14 kalendárnych dní od prevzatia balíka. Tovar musí byť nový a nenosený, nesmie javiť známky opotrebenia, používania či pranie, treba so štítkami a visačkami, v pôvodnom obale (pri oblečení sú visačky jedným z dôkazov, že tovar nebol nosené).. Spätné zasielanie tovaru je možné iba v pôvodnom stave bez známok užívania.

Ako postupovať pri výmene tovaru

  1. Prosím dajte nám vedieť o tom, že máte záujem o výmenu tovaru. Najvyššie mailom na info@s-fashion.cz alebo do kontaktného formulára.
  2. Napíšte nám číslo faktúry, názov tovaru, ktorý chcete vymeniť a taky názov a veľkosť výrobku, za ktorý chcete tovar vymeniť. Tak uskutočníte nám možnosť čo najskôr rezervovať pre Vás ten kus. Prosím Vás starostlivo zabaľte tovar, ktorý máte na vrátenie, do pôvodného obalu. Potom prosím dajte tovaru do poštového alebo podobného obalu. Do balíka prosím Vás dajte papier s číslom faktúry alebo kópiu faktúry.
  3. Vyberte si pobočku Packeta (Zásielkovňa) na www.packeta.sk/pobocky, na prepážke poviete kód, ktorý nájdete vo formulári na vrátenie tovaru. Formulár na vrátenie tovaru dávame do balíka spolu s faktúrou a tiež posielame ako prílohu do emailu - potvrdenie objednávky. Po odovzdaní balíka dostanete potvrdenie o prijatí. Zasielanie týmto spôsobom je pre Vás úplne ZADARMO. Po obdržaní od Vás vráteného tovaru potvrdíme Vám to správou do emailu a zašleme Vám nový tovar na rovnakú pobočku Packeta (Zásielkovňa), z ktorej ste poslali nám tovar.
  4. V prípade chcete poslať tovar iným spôsobom, prosím Vás poslať balík na adresu: Smart Trading & Investment s.r.o., eshop S-Fashion, Ústecká 533/9, 18400 Praha, Česká republika, tel. +420 774 444 006. Po obdržaní od Vás vráteného tovaru potvrdíme Vám to správou do emailu a zašleme nový tovar na Vašu pôvodnú dodaciu adresu.

Ako postupovať prí vrátenia tovaru

  1. Prosím Vás starostlivo zabaľte tovar, ktorý máte na vrátenie, do pôvodného obalu. Potom prosím dajte tovaru do poštového alebo podobného obalu. Do balíka prosím Vás dajte papier s číslom faktúry alebo kópiu faktúry a číslo bankového účtu, na ktorý Vám musíme poslať peniaze.
  2. Vyberte si najbližšiu pobočku Packeta (Zásielkovňa) na www.packeta.sk/pobocky, na prepážke poviete kód, ktorý nájdete vo formulári na vrátenie tovaru. Formulár na vrátenie tovaru dávame do balíka spolu s faktúrou a tiež posielame ako prílohu do emailu - potvrdenie objednávky. Po odovzdaní balíka dostanete potvrdenie o prijatí. V Packeta (Zásielkovňa) nič neplatíte, cenu služby vo výške 2 EUR, Vám odpočítame z vrátenej sumy.
  3. V prípade chcete poslať tovar iným spôsobom, prosím Vás poslať balík na našu adresu: Smart Trading & Investment s.r.o., eshop S-Fashion, Ústecká 533/9, 18400 Praha 8, Česká republika, tel. +420 774 444 006. Po obdržaní od Vás vráteného tovaru potvrdíme Vám to správou do emailu. Náklady pri zasielaní tovaru späť platí kupujúci. Prosíme neposielajte tovar na dobierku, balíky zaslané na dobierku nepreberáme.
  4. Peniaze za vrátený tovar pošleme na Váš bankový účet najneskôr 14 dní od prijatia balíka, ale väčšinou do 5 pracovných dní.

Máte otázky alebo preferujete telefonický kontakt - sme Vám k dispozícii na telefóne +420 774 444 006 a radi odpovieme na vašej otázky.

Späť do obchodu